Contact

Content
Robert Bosch SRL
Telefon: (+4) 021 405 75 00
Fax: (+4) 021 233 13 13
E-mail: office@ro.bosch.com
Adresa poştală: Str. Horia Măcelariu Nr.30-34
Sector 1
013937
Bucureşti, Romania
 
Departamentul Auto
Telefon: (+4) 021 405 75 00
Fax: (+4) 021 233 13 13
Email: automotive@ro.bosch.com
Utile: Training tehnic: training.auto@ro.bosch.com

Hotline tehnic(doar pentru abonaţii ESI[tronic] SD/SIS)
Email: hotlinetehnic@ro.bosch.com
tel: +40 21 405 76 51

Sistem Trouble Ticket: www.bosch-vr-eu.serviceaccel.com
.

Info line
Bosch Service: 021.22.BOSCH (021.222.67.24)
apel cu taxare normală
 
Distribuitori
ATP EXODUS SRL
Vezi filiale
Piese, echipamente service www.atp-exodus.ro Sasar, Maramures, Str. Sub Dura 4-5 0262 349005
AUGSBURG INTERNATIONAL IMPEX SRL Piese, baterii, echipamente service www.augsburg.ro Autostrada Bucuresti-Pitesti, Soseaua de Centura 5-6 021 3050600
AUTO ADRIA SRL Piese www.autoadria.ro Suceava,
Str. Gheorghe Doja 119A
0230 516711
AUTONET IMPORT SRL Piese, baterii, echipamente service www.autonet.ro Satu Mare, Str. Aurel Vlaicu 78 0261 710588
AD AUTO TOTAL SRL Piese, baterii, echipamente service www.autototal.ro Bucuresti,
Str. Verzisori 17
021 3175909
BEDRAS COM SRL Piese, baterii, echipamente service   Campina, Str. Marasesti 6 0244 334566
ELIT ROMANIA PAO SRL Piese, baterii, echipamente service www.elit.ro Bucuresti, Str. Siriului 22-26 021 3180581
INTER CARS ROMANIA SRL Piese, baterii, echipamente service www.intercars.ro Cluj Napoca, Str. Campul Painii 3-5 0364 404328
INTERSOFEX SRL Echipamente service www.intersofex.ro Bucuresti, Sos. Panduri 71 021 4108359
MATEROM SRL Piese, baterii, echipamente service www.materom.ro Cristesti, Str. Viilor 800 0365 401080
NOVATECH SRL Echipamente service www.novatech.ro Otopeni, Drumul Odaii 26A 021 3504301
PROMPT SERVICE TOTAL SRL Echipamente service www.pst-romania.ro Bucuresti, Str. Eufrosina Popescu 11 021 2506467
TOTAL TRADING SRL Echipamente service www.totaltrading.ro Saftica, Calea Bucuresti 89A 021 3522406
 
Bosch Diesel Center
Express Diesel Bucuresti Alexandria 199F www.expressdiesel.ro 021 420 04 33
Tehcomobil Ploieşti Strandului 41 www.tehcomobil.com 0244 513 885
0244 594 563
 
Bosch Car Service
Auto Valex Alba Iulia Alexandru Ioan Cuza 2A www.autovalex.ro 0258 806 034
AutoCora Alexandria Turnu Magurele 1 autocoraservice.ro/ 0247 312 858
Grup West Arad Calea Timisorii 124-130 www.ok.grupwest.ro 0257 287 555
Auto Moto Invest Bacau Calea Moldovei 191 www.boschbacau.ro 0234 577 712
Geluvin Bacau Republicii 206   0744 709 255
Dic Auto Birlad Weinfeld 4 www.dic-auto.ro 0235 410 005
Euroservice SSI Onesti Bogdanesti, Principala 773A   0234 336 880
Auto Padre Botosani Alexandr Sergheevici Pușkin 128   0742 909 498
Tridex Service Botosani Catamarasti Deal 561 www.tridexservice.ro 0231 511 563
Relcom Brad Str. Vinatorilor, nr.51   0755 022 043
Irmex Braila Ramnicul Sarat 74   0239 613 493
Viper Braila Sos Baldovinesti 16 www.bcs-viper.ro 0744 622 875
Adciel Brasov (Zarnesti) Brazilor, 4A www.adciel.ro 0268 222 234
Kritters Com Brasov Baba Novac 24 www.kritters.ro 0268 312 572
Kritters Com Brasov Bunea Augustin 18 www.kritters.ro 0268 337 331
DPD Automotive Bucuresti Iacob Negruzzi 40 www.radacini.ro 021 222 5031
Astoria Bucuresti Soseaua de Centura nr 5-6   0374 134730
Auto Go Bucuresti (Glina) Biruintei, 13 www.autogoservice.ro 023 592 592
Dibas Motors Bucuresti Turnatorilor 2 www.dibasmotors.ro 021 210 25 79
Maco Motors Bucuresti Virgil Plesoianu   0722 506 548
Promotor Real Service Bucuresti Drumul Bacriului 17 www.promotor-rs.ro 021 315 32 25
TA Filaret Bucuresti Strada Spătarul Preda 7A   021 407 52 52
Elcar Gid Buzau Transilvaniei 510 www.elcargid.ro 0238 723 374
Ariesul Campeni - Alba Valea Bistrei 1   0258 771 355
Enache Best Service Campina Petrolistului, 2   0724 903 791
Ing Service Campulung Mold. Trandafirilor 4C www.ing-service.ro 0230 312 884
Premium Auto Service Cluj Napoca Traian Vuia 127 www.premiumautoservice.ro 0264 419 959
Premium Cars Cluj Napoca Avram Iancu 402 (DN1) www.premiumcars.ro 0364 402 408
Auto Haus Tudor Constanta Centura de vest DN 2A www.autohaustudor.ro 0729 755 755
Ion Service Craiova Calea Severinului 56 A www.ionservice.ro 0251 415 122
Mar General Craiova Cartea Tudor Vladimirescu, 33   0731 033 396
Universal Aurora Galati George Cosbuc 82 www.universal-aurora.ro 0236 314 363
Universal Aurora Galati Tecuci 141 www.universal-aurora.ro 0236 470 923
Universal Comprest Galati George Cosbuc 372   0729 037 235
Tess Ghimbav DN 1 KM 175 + 250 www.tess.ro 0268 473 040
Metal Trust Hunedoara Dacia 1 A   0722 897182
Paneuropean Husi Calea Basarabiei 1-5   0235 480 099
Autocenter Iasi Pacurari 157 wwww.autocenteriasi.ro 0232 263 870
West Europa Company Iaşi Sos Bucium 4   0232 240 484
Kontext Lazarea Principala 1375/B   0266 352 612
Varogen Medgidia Sos. Constantei Nr. 8d   0241 821 198
Maxi Tools Medias Garii 10   0742 141 676
Hinode Service Miercurea Ciuc Harghita 120   0266 214 042
Hinode Service Odorheiul Secuiesc Tamasi Aron 55A   0266 214 042
Ciobanis Serv Onesti Pietii 2A   0234 306 147
Altes Doi Oradea Decebal 55 www.altes.ro 0259 479 528
Auto Bara Oradea Calea Borsului 22   0259 432 000
Mivado Motors Oradea Calea Clujului 302/A www.autosiena.ro 0259 426 533
Atlantic Motors Otopeni Ardealului 9   0311 070 005
General Trans Petrosani Livezeni 12 www.gtp.ro 0254 541 354
Ekatrust Ploiesti GheorgheCantacuzino 204   0244 597 700
Tehcomobil Ploieşti Strandului 41   0244 513 885
Velnat Resita str. Tmisorii nr. 23   0355 417 977
Antares Motors Rm. Vilcea Barajului 42   0250 745 603
Esedra Satu Mare Lucian Blaga 75-77 www.esedra.ro 0261 768 914
Autocomet Sebes Plevnei 9   0258 732 772
Auto Schunn Sibiu Sos. Sibiului, nr. 71 - DN1, km 305+790, Selimbar www.schunn-service.ro 0269 229 649
Real Test Slobozia Vasile Alecsandri 13bis   0243 232 132
Adria Suceava Gh Doja 119A bcs.autoadria.ro 0230 516 711
Service Prompt Suceava Com Scheia, Sos Humorului 144 www.service-prompt.ro 0230 526 304
Beda Impex Targoviste Bulevardul Eroilor nr.26   0245 213 143
L Auto Targu Jiu Barajelor 8A   0253 221 040
Szkaliczki Service Tg. Mures/Sangiorgiu de Mures Petki David 27A www.bcss.ro 0265 318 020
RMB Casa Auto Timisoara Timisoara Calea Sagului 231   0256 692 004
Temeco Timisoara Calea Dorobantilor 54 www.temeco.net 0256 309 745
Raiman Capucino Tîrgovişte Alee Sinaia 6-8 www.raiman.ro 0245 206 253
Valberto Tulcea Mahmudiei 154A   0240 518 174
Autoturist Vatra Dornei Transilvaniei 137 www.autoturist.ro 0230 375 038
Trendo Automotive Voluntari Erou Serban Ion 3 www.trendo.ro 0212 693 284
 
Bosch Diesel Service
ATP MOTORS   Baia Mare Bld. Bucuresti nr. 65   0262 349 005
ATS Integral Prest Serv   Cluj Napoca Oasului 31 www.atsintegral.ro 0246 439 733
Diesel Technics   Satu-Mare Botiz, Principala 15   0261 774 110
Emiliano Impex   Craiova Isalnita,DE70KM, 6   0744547991
Green Expert   Iasi Budai, E583, km 26 Iasi - Tg Frumos    
Pro Diesel Grup   Bacău Calea Moldovei 237 www.prodiesel.ro 0744851538
Radacini Diesel   Bucureşti Iiuliu Maniu 246   021 490 02 13
Sermecom Auto Trading   Iaşi Pacurari 161 www.sermecom.ro 0232 230178